Cena benzinu a nafty v okolí

Poslední aktualizace proběhla 14. 9. 2022 uživatelem admin

Pokud potřebujete najít aktuální cenu nafty nebo benzinu ve svém okolí, tak máte několik možností jak zjistit cenu před tím než pojedete kolem samotné benzínky. V době kdy není výjimkou, že paliva zdraží během dne o několik korun se hodí mít přehed.

Kde najít aktuální ceny paliv?

Mapy.cz

Cest jak najít ceny paliv je spoustu, pokud hledáte trasu na mapách a zároveň pumpy v okolí, tak můžete začít zde. Na webu Mapy.cz můžete najít pumpy a po rozkliknutí můžete vidět ceny i s datem aktualizace. Podle mů zkušenosti se zde ceny aktualizují skoro každý den.

cena paliv mapy.cz
Cena paliv na portálu mapy.cz.

Srovnávače cen paliv

Velmi přehledné srovnání cen nejen ve vašem okolí najdete i na podobných portálech jako je třeba mBenzin.cz, kde stačí zadat město a palivo které chcete natankovat. Během několika vteřin máte výsledky seřazené podle ceny.

mbenzin
Srovnávač cen paliv mBenzin.cz

Web Tank ONO

Určitě nejznámější pumpy s nejlevnějším benzinem i naftou má rozhodně Tank ONO. Ikdyž mají opravdu jednoduché webové stránky, pravidelně zde aktualizují ceny a najdete zde i sortiment paliv konkrétních stanic.

tank ono cena benzinu a naftyMobliní aplikace EuroOil

Ceny na benzinkách EuroOil sice nenajdete přímo na webu, ale zato mají fajn aplikaci, kde kromě aktuálních cen najdete taky vlastnosti nafty a benzinu posledního závozu jako je obsah biosložky, hustota aj.

eurooil ceny paliv

Makro

Pokud rádi tankujete na čerpacích stanicích u prodejen makro, tak jejich aktuální ceny najdete v detailu každé prodejny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *